Risale-i Nur Külliyatı, Bediüzzaman Takvimi

Ekonominin bozukluğu, bizim takvimlerimizin biraz da pahalı olmasına rağmen, Allah razı olsun desteklerinizi en güzel şekilde veriyorsunuz.

Ancak 2018 yılı sonunda, 2018 yılı için gönderdiğimiz sayının gerisinde kalacağız. Desteklerinizin devamını bekliyoruz.

Medrese-i Yusufiyelere yıllardır kitap olarak en çok Risale-i Nur Külliyatı gönderiyoruz. Aylık olarak azar azar artan ortalama bir ihtiyaç sayımız var. Geçen hafta enteresan bir şey oldu. Bir aylık mektup bir haftada geldi. Beni bir telâş aldı. Hiç yapmadığım halde, sohbetlerde ellerinde fazla Risale-i Nur Külliyatı olanlardan rica ettim.

Ben böyle düşünürken iki yerden telefon geldi. Allah razı olsun yarıya yakınına sponsor oldular. Üstadın ifadesi ile hizmetin kerameti…

Bu haftaki mektubumuza geçiyoruz.

***

Saygıdeğer

Hasan Muharrem Okur,

Öncelikle Allah (cc) selâmı üzerinize olsun. Uzun bir aradan sonra size tekrar mektup yazmak istedim. Hâlâ burada olduğumdan ve 7 yıl 6 ay ceza aldığımdan haberdar etmek istedim. Nasılsınız, inşallah iyi ve afiyettesinizdir. Bizler de cezaevinde ne kadar iyi olunursa o kadar iyiyiz. Rabbime hamdolsun. Gönderdiğiniz kitap ve Külliyatlardan arkadaşlarla beraber istifade etmekteyiz. Öyle ki satırların altı çizile çizile okunmaktadır. Sizden Necmettin Şahiner Hocanın “Son Şahitler” ve içerisinde “Allah Bize Yeter” isimli kitabın olduğu “Nur Hareketi” isimli kitap serisini ayrıca yeni kitaplarınız varsa imkânlarınız ölçüsünde göndermenizi talep ediyorum.

Koğuş arkadaşlarım ve ben sizlere duâ ediyoruz. Allah (cc) ebeden razı olsun.

Allah’a emanet olun.

Duâlarınızı bekleyen kardeşiniz

Hüseyin Şaşmaz

Elazığ T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu

İsim ve adres değiştirilmiştir.

Bizimle irtibat için: 0 (532) 471 53 52